Вибір міжкімнатних дверей – це завжди завдання не з легких. Величезна кількість моделей, різні матеріали, особливості виробництва конкретної компанії – все це неминуче відбивається на кінцевій якості виробів та їх зовнішньому вигляді. Оскільки шпоновані двері можуть бути дуже якісними або нижчими за середній рівень за своїми характеристиками, необхідно трохи знати про їх особливості.
Що є шпонованими дверима?
Це конструкції, основа у яких може бути практично будь-якою, а ось верхня частина – це шпон, натуральний або штучний. Найякісніші, але й найдорожчі варіанти – товари з масиву дерева, покриті натуральним шпоном. Найбільш дешеве рішення передбачає використання дерев’яної рамки, обшитої МДФ і покритої шпоном не найкращої якості.
Звичайному покупцю досить складно розібратися абсолютно у всіх нюансах конкретної продукції, тому головне завдання полягає в тому, щоб орієнтуватися на перевіреного, надійного виробника з гарною репутацією, який дає докладну інформацію про свою продукцію.
Говорячи про переваги шпонованих дверей, варто виходити з того, що ми маємо на увазі якісний товар з добре підібраних матеріалів.
Основні переваги шпонованих дверей
Ось ті плюси, які звернуть на себе увагу будь-якого покупця:
– шпоновані міжкімнатні двері від виробника виглядають дуже презентабельно. Серед доступних варіантів завжди є різноманітні за кольором, формою, декоративними особливостями моделі;
– довгий термін служби при правильному догляді за конструкціями;
– легкий процес реставрації, ремонту;
– невелика вага, якщо говорити про порожнисті конструкції, а не про вироби з масиву.
Всі недоліки виробів визначаються неправильним вибором виробника, тому їх не можна назвати загальними. Так, цілком можна натрапити на неякісний шпон, який за короткий час вийде з ладу. Їдкий неприємний запах від конструкцій може говорити, що при виробництві використовувався токсичний клей.
Деякі фахівці відзначають, що двері, що шпонують, погано переносять тривалий контакт з вологою, але і це не стовідсотковий мінус: якісна конструкція, якщо її постійно не заливати водою, може цілком встановлюватися в санвузол і довго служити.
При виборі виробів варто уважно ознайомитись із складом конструкції, видом використаних матеріалів. Якщо вибрати виробника, який вже встиг зарекомендувати себе в цій галузі, жодних проблем із покупкою не виникне.