Ламінат та паркетна дошка в комбінації з плиткою на кухні

У комбінуванні матеріалів один з них може бути яскравішим і виділятися на тлі іншого. Наприклад, плитка викладена в шаховому порядку, з чергуванням матової та глянсової, а колір ламінату збігатися з одним із відтінків плитки.

Чим менший розмір кухні, тим простішим має бути поєднання матеріалів. З іншого боку, чим благородніше виглядає плитка, тим темнішим має бути колір ламінату.

Форма стику ламінату, паркетної дошки та кахельної плитки може бути прямолінійною, зигзагоподібною або дугоподібною. Тут все визначається загальним дизайном приміщення. При влаштуванні досить високого подіуму в нього можуть бути вбудовані світильники. Між плиткою та ламінатом необхідний компенсаційний шов, який закладають порожками з металів, пластику, смужками пробки або дерев’яними планками. Для оформлення стиків можна застосовувати герметики у колір покриттів, а також спеціальні профілі Step Flex для комбінування ламінату та плитки. Ними можна оформити стик будь-якої форми, легко підібравши відповідний колір.

Лінолеум

Дуже часто робочу зону обробляють плиткою, а обідню – лінолеумом. Рекомендується підбирати лінолеум та кахельну плитку в одній кольоровій гамі, а лінолеум настилати на одному рівні з кахлем. Стик лінолеуму з плиткою може бути довільною формою. Головне, щоб він відповідав ідеї дизайну. Шов лінолеуму та кахлю крупним планом еластичними поліуретановими затірками, металевими або пластиковими порожками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *