Категорії
Нерухомість
Будівництво
Ремонт
Дизайн
Меблі
Ландшафтний дизайн
Комфорт та затишок
Вівторок, 2022-10-04, 2:54 AM Вітаю Вас Гість

Real Estate News
все про нерухомість

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

2:03 PM
Фен шуй для вітальні: нюанси розміщення меблів по фен-шую

Ми скільки завгодно можемо не вірити у чакри, карму та рух енергії, але фен шуй у вітальні організувати просто зобов'язані. Якимось незбагненним чином створений "наукою" інтер'єр дійсно впливає на благополуччя всієї родини. А тому закочуємо рукави і починаємо нове життя по фен шую!

Ви, напевно, неодноразово чули, що вітальня - це серце всієї квартири, її найголовніша кімната і що без правильно підібраного там інтер'єру весь будинок "хворітиме". Не нам сперечатися зі стародавніми мудрецями, а тому повіримо їм на слово, намагаючись виділити для себе всі головні моменти.

Географія вітальні по фен шую

Перед тим, як починати ремонт і робити вітальню по фен шую, необхідно виділити під неї приміщення, а ще краще запланувати таке безпосередньо при будівництві будинку. Це має бути обов'язково простора, світла кімната, яка знаходиться неподалік вхідних дверей. Якщо вірити наймудрішим, то саме звідти до зали потрапить найпотужніший потік енергії Ці, але коли таке обґрунтування вам не підходить, подумайте самі, як вам буде зручніше - провести гостей у перші біля порога двері чи тягнути їх через усі кімнати в протилежну частину будинку? Як би там не було, але навіть найближчі друзі – чужі люди, яким нема чого робити на вашому особистому просторі.

Розміщення меблів у вітальні по фен шую

А, взагалі, фен-шуй у залі-вітальні полягає в першу чергу в правильному її плануванні. Стільці, крісла та дивани обов'язково повинні "дивитися" в центр кімнати. Це обов'язкове правило, щоб досягти єдності як між усіма членами вашої родини, так між вами та вашими гостями. Але це лише "по-перше"!

По-друге, за спиною кожного, хто сидить, повинен бути капітальний щит, яким може виступати тільки капітальна стіна. При цьому навіть наглухо зачинені двері не можуть виступити. Вікна, відчинені двері та коридори ж за спиною по фен-шу просто неприпустимі.

Далі про кількість меблів. Щоб правильно врахувати фен-шуй у вітальні їх має бути якнайменше. Ідеальний дизайнерський стиль тут буде мінімалізм. При такому дизайнерському рішенні горезвісна енергія Ці може безперешкодно циркулювати кімнатою, та й ваші гості не почуватимуться стиснутими.

Кути у вітальні

Ремонтуючи вітальню по фен-шую, слід уникати утворення будь-яких гострих кутів. При цьому не має значення утворився кут на стіні, шафі або книжковій полиці (до речі, відкриті полиці відповідно до фен-шуя також неприйнятні), він однаково погано впливатиме на створену у вітальні атмосферу. Максимум плавних ліній, і ніяких гострих кутів, а якщо такі вже й утворилися, задрапуйте їх, приховайте і в жодному разі не допускайте, щоб вони були спрямовані в бік гостей або членів вашої родини.

Вогонь і вода

А ще добрий фен шуй для вітальні може забезпечити наявність там джерел води. Маленький водоспад або навіть невеликий акваріум значно підвищить у квартирі гарний настрій та створить життєрадісну атмосферу. Але щоб не вийшло зворотного ефекту, вода повинна бути в обов'язковому порядку свіжа і кришталево чиста, так що не завадить мати відповідні фільтри.

Також буде просто чудово, якщо на противагу воді, що дає життя, ви виберете у вітальню і хороший камін. Вогонь завжди був джерелом енергії, тому для дотримання гармонії вашому приміщенню він просто необхідний.

Важливо: щоб не дозволити цій енергії залишити кімнату, ретельно вибирайте малюнок для підлоги. Лінії не повинні в жодному разі створювати рух, що йде до дверей.

Створена по фен шую вітальня - запорука вашого успіху та благополуччя.


За матеріалами RealEstateNews.kr.ua/
Радимо звернути увагу:

Категорія: Дизайн | Переглядів: 13 | Додав: abel | Теги: Дизайн, вітальня, фен-шуй | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту