Категорії
Нерухомість
Будівництво
Ремонт
Дизайн
Меблі
Ландшафтний дизайн
Комфорт та затишок
Вівторок, 2022-10-04, 3:15 AM Вітаю Вас Гість

Real Estate News
все про нерухомість

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

12:15 PM
Освітлення в дизайні інтер'єру: поради

освітлення дизайн інтер'єр Важко створити інтер'єр приміщень, освітлення яких могло б обмежуватись виключно природним світлом. Здавна люди змушені користатися додатковим штучним освітленням. Зараз методи штучного освітлення не зводяться до використання світла свічок і камінів - до послуг сучасної людини пропонується широкий вибір різних типів ламп з різними кольорами світла. Так, традиційні лампочки розжарювання зазвичай дають світло жовтих тонів, тому при цьому освітленні зелені та сині тони виглядають інакше. Цей факт обов'язково варто враховувати, підбираючи кольори для інтер'єру. Кращим способом вибору покриття для стін буде їх огляд як при природному, так і при штучному освітленні. Такий підхід допоможе зробити правильний вибір.

Освітлення змінює не тільки відтінки кольорів, але і їхню насиченість і яскравість. Наприклад, у добре освітленій природним світлом кімнаті, вікна якої виходять на південь, кольори візуально здаються більш насиченими та соковитими. А у вечірній час, коли природне освітлення стає менш інтенсивним, кольори під дією різного світла змінюється.

Якщо вам необхідно підібрати освітлення для готового кольорового рішення інтер'єру, варто поцікавитися у консультантів в магазині про індекс кольору ламп. Цей показник відображає здатність спектра лампи правильно передавати ті чи інші кольори. Індекс позначається латинськими літерами Ra, чим його значення вище, тим більше природно при світлі лампи виглядатимуть кольори у вашому інтер'єрі. Краще, якщо показник індексу передачі кольору становить від 90 до 100, допустимими є значення від 80 до 90.

Крім того, є ще кілька параметрів, яким варто приділити увагу, вибираючи лампи. Найбільш важливим з них вважається показник колірної температури, який відображає відтінок світла, що випромінюється освітлювальним приладом. Відтінки світла діляться на теплі та холодні. Теплі - це білі з жовтуватим відтінком, вони характеризуються температурою менше 3500 С. А ось лампи холодного світла, білого з блакитним відтінком, відрізняються температурою від 3500 до 5000 С. Колірною температурою, що перевищує 5000 С, характеризується денне світло.

освітлення дизайн інтер'єр

Очі людини по-різному сприймають світло різної температури. Тепле світло найближче до світла вечірнього чи ранкового сонця, тому найбільш сприятливо впливає на біоритми людини. Значення його колірної температури дорівнює 3000 - 3400 С. Такі лами найбільш придатні для житлових приміщень, офісів, кабінетів, оскільки вони підвищують працездатність.

Що стосується ламп денного світла, то вони використовуються значно рідше. Ці та інші характеристики освітлювальних приладів позначаються у технічній документації на освітлювальні прилади.


За матеріалами RealEstateNews.kr.ua/
Радимо звернути увагу:

Категорія: Дизайн | Переглядів: 18 | Додав: news | Теги: Дизайн, інтер'єр, освітлення | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту