Категорії
Нерухомість
Будівництво
Ремонт
Дизайн
Меблі
Ландшафтний дизайн
Комфорт та затишок
Вівторок, 2022-10-04, 2:59 AM Вітаю Вас Гість

Real Estate News
все про нерухомість

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

1:55 PM
Водонагрівальні апарати: переваги та недоліки

Багато власників заміських будинків стикаються з проблемою відсутності гарячої води. Однак сьогодні можна легко впоратися із цією проблемою за допомогою сучасних водонагрівачів. Однак, перш ніж придбати такий водонагрівач, необхідно вибрати оптимальне джерело енергії з урахуванням усіх його позитивних сторін. Зробити це можна завітавши на сайт компанії, що займається продажем якісного опалювального обладнання.

На сьогоднішній день розрізняють декілька видів водонагрівачів. Насамперед, хочеться відзначити, що водонагрівачі поділяються на:

  1. накопичувальні;
  2. проточні;
  3. також електричні та газові.

Давайте самі розглянемо їхні основні переваги і недоліки.

Накопичувальні газові водонагрівачі

Їхньою основною перевагою є висока продуктивність. Водонагрівачі такого типу оснащені дуже ефективними теплообмінниками та надпотужними газовими пальниками. Крім того, накопичувальні водонагрівальні апарати відрізняються широким спектром баків різних розмірів. Кожен легко зможе підібрати собі бак об'ємом від 50 до 500 літрів. Об'єм бака необхідно підбирати з урахуванням кількості мешканців та їхньої потреби у гарячій воді.

Серед мінусів варто відзначити той факт, що водонагрівачі високих обсягів вимагають для свого розміщення окреме приміщення. Саме тому для того, щоб змінити режим нагрівання, вам доведеться щоразу вирушати туди.

Проточні газові водонагрівачі

Такі апарати легко монтуються як у ванній кімнаті, так і на кухні. Здійснити це можна завдяки відсутності бака для води та порівняно невеликого за розмірами газового пальника. Крім того, використання таких нагрівачів відрізняється економічністю завдяки низькій вартості газу.

Однак є у проточних газових водонагрівачів деякі мінуси. Наприклад, вони відрізняються низькою продуктивністю, адже вони оснащені пальником малої потужності. Саме тому для комфортного проживання одного такого приладу може бути замало, особливо це стосується великих будинків. У такому разі доведеться встановлювати відразу кілька апаратів, що вимагатиме великих фінансових витрат. Крім того, у подібному випадку може знадобитися реконструкція димаря та встановлення нових емальованих димоходів.

Накопичувальний електричний водонагрівач

Відрізняється малим споживання електроенергії. Крім того, такі водонагрівачі досить прості в монтажі, тому проблеми з їхнім підключенням повністю відсутні. Однак є й один вагомий мінус, вони займають дуже багато місця.

Проточний електричний водонагрівач

Має такі ж позитивні і негативні характеристики, як і проточний газовий нагрівач. Серед додаткових плюсів варто виділити відсутність димаря.


За матеріалами RealEstateNews.kr.ua/
Радимо звернути увагу:

Категорія: Комфорт та затишок | Переглядів: 18 | Додав: news | Теги: водонагрівальний, апарат | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Логін:
Пароль:
Пошук
Календар
Архів записів
Друзі сайту