Ефект обстановки

Якщо вдало обставити меблями будинок або квартиру, це може скорегувати проектні недоліки житла. Важливу роль відіграє обстановка квартири для продажу на момент демонстрації її потенційному покупцеві.

Агенти нерухомості знають: навіть якщо клієнт в курсі, що житло продається без меблів і її потім відвезуть, все одно він набагато позитивніше сприймає вже обставлену житлову площу. Тому якщо Ви збираєтеся продавати квартиру – подумайте, як зробити на майбутнього покупця гарне враження за допомогою обстановки.

Важливо в обстановці квартири для продажу врахувати пропорції кожної кімнати. Ідеальним варіантом буде прямокутник з відношенням довжини стін, наближеним до золотого перетину. Якщо кімната дуже довга і вузька, меблі допоможуть хоча б візуально стиснути її, а при занадто низькій стелі невеликі комоди і шафки візуально її піднімуть.

Оскільки найбільш бажаними для покупки є світлі і просторі приміщення, зайві меблі краще завчасно прибрати разом з усіма дрібничками і особистими речами. Однак залиште меблі зі склом і дзеркалами: вони додають простору, особливо якщо включити світло.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *