Пластикові меблі для дому

Перший незмінний атрибут кафе – сучасні пластикові меблі, проникає і в наші будинки. Покупці визнали їхні переваги, але багатьох все ще відштовхують асоціації з “дешевизною” цього матеріалу.

Переваги пластика добре відомі – він легкий, відмінно миється, і тому ідеальний для кухонь, де практичність так важлива. Технології дозволяють виробникам створювати будь-які форми і кольори, що допомагає освіжити обстановку новими фарбами.

Говорячи про сучасні пластикові меблі та предмети інтер’єру, потрібно згадати екологічність. Коли в минулому столітті пластичні маси тільки з’явилися, їхні властивості були не цілком вивчені, тому нерідко спалахували скандали, коли виявлялася токсичність нового матеріалу. Зараз, коли “зелені технології” зберігають здоров’я споживачів, ця небезпека минула. Сучасні пластмаси не тільки зручні, вони абсолютно нетоксичні і не підтримують горіння.

Обставляти чи ні пластиковими меблями кімнати – справа смаку, адже вона часто має яскравий колір, а для спальні чи вітальні – переважно стримані, нейтральні, пастельні тони. Але на кухні такі стільці і столи вже зайняли своє місце.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *