Меблювання кімнат згідно феншуй

Фен-шуй – це наука не тільки про те, як правильно розставити меблі згідно з енергетичними потоками, а й про те, як облаштувати кімнати з найбільшим комфортом для домочадців. В першу чергу варто запам’ятати головне правило: не можна сильно заставляти кімнати, позитивна енергія і Ви самі повинні спокійно і безперешкодно переміщатися приміщенням.

Обставляючи вітальню, визначте спершу місце, де поставите м’які дивани і крісла, їхні спинки не повинні бути повернені до дверних і віконних отворів. За феншуй рекомендується розставляти стільці, крісла та дивани півколом – це захищає від негативної енергії і дозволяє спілкуватися з великим комфортом.

Високі предмети, такі як шафа, тумбочки і полички, найкраще встановити вздовж суцільних стін, при цьому варто враховувати той факт, що дверні прорізи або сходи не повинні відображатися в дзеркальних поверхнях меблів. Області біля вікон і дверей краще взагалі залишати незагромадженими, щоб позитивна енергія Ци могла проникати в Ваш будинок безперешкодно і вільно циркулювати приміщенням.

Зверніть увагу на вітальню

Перш, ніж обставляти спальню згідно фен-шуй, слід добре продумати якими речами Ви бажаєте її наповнити, адже меблі з гострими кутами в спальні ставити не рекомендується, та й взагалі, чим менше предметів меблювання, тим краще. Дотримуючись правил феншуй, меблі в спальні варто встановлювати строго по периметру, так ліжко і великі шифоньєри, а також м’які дивани або крісла краще розставляти уздовж стін.

Але варто пам’ятати, що ліжко, ні в якому разі не повинно стояти навпроти дверей, при цьому людина все одно повинен бачити тих, хто заходить. Небажано допускати установку в спальні глибоких ніш – це сприяє скупченню негативної енергії, крім того, центральна частина цієї кімнати повинна залишатися вільною від меблів, але постелити м’який килим на цьому місці не завадить.

Так як кухня сполучає в собі дві протиборчі стихії – воду і вогонь, то до обстановки цієї кімнати варто підійти більш ретельно. Знавці фен-шуй радять розділяти кухонну плиту і мийку нейтральними предметами, наприклад всякого роду шафками або декоративними перегородками. Холодильник слід розмістити поруч з мийкою в північно-східному кутку, а ось плита повинна знаходитися в південно-східному і при цьому не стикатися зі стінами.

Стіл і стільці слід розташувати так, щоб ніхто не сидів спиною до дверей, це не тільки відкриває доступ поганої енергії до людини, яка сидить, але і створює відчуття дискомфорту, та й протяги можуть здійснити свій негативний вплив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *