Оформлення туалетного столика: поради

Особлива річ – туалетний столик для жінки, адже він бере участь в здійсненні магічного таїнства творіння краси. Щоб цей процес приносив задоволення, столик повинен бути і гарним, і продуманим з точки зору дизайну.

Кількість скриньок і поличок важливо, але не скупіться, залиште місце для ніг; комод з дзеркалом – не найкращий варіант. Самі скриньки вибирайте висувні. Орні дверцята виглядають красиво, але знайти щось у великій глибокій ніші набагато складніше.

Продумайте світло. Поставте столик торцем до вікна, пам’ятайте, що найкращий світло для підбору макіяжу – денне. А для вечірнього закріпіть над туалетним столиком лампи денного світла. Якщо місце обмежено, придивіться до варіанту кутового туалетного столика для жінки – у нього свої переваги, такі як охоплення дзеркала.

Зверніть увагу не тільки на красу, а й на практичність матеріалу. Духи в’їдаються в дерево, фарбувальні пігменти можуть залишати плями, які зіпсують вид меблів. Сучасні синтетичні поверхні легко очищаються, а екологічність їхня залежить від виробника – звертайтеся в перевірені компанії, які поставляють тільки якісні меблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *