Комоди, шафи і тумби для офісів

Ми звикли бачити такі предмети меблів як комод, тумбу або шафу переважно в домашніх умовах, але сучасні тенденції облаштування офісів доводять, що такі судження помилкові. Сьогодні більшість офісів, навіть за умови повної комп’ютеризації, не можуть обійтися без паперової документації. Ось тоді і з’являється потреба придбати шафу для зберігання документів.

Головна функція офісних шаф і комодів – це зручне зберігання різної документації, будь-то папки або бухгалтерські книги. Важливо при цьому враховувати, що офісні приміщення рідко розташовують великими просторами, а це значить, що корпоративні меблі повинні бути компактними і ергономічними. З цими цілями створюють відкриті і закриті шафи для зберігання документів.

Відкриті шафки дозволяють легко отримати доступ до документів в будь-який час, в той час як закриті вимагають додаткового місця і час для відкриття стулок. Хоча такі якості і здаються малозначними, при цьому вони дозволять меблям довше прослужити, адже як би дбайливо персонал не ставився до корпоративної власності, вона має властивість зношуватися, і чим менше нею будуть користуватися, тим довше вона прослужить. Постійні відкривання і закривання дверцят будуть негативно позначатися на петельках та іншій фурнітурі шафи. Тому для документів, які часто використовуються більше підійдуть відкриті шафи для документації.

Що ж стосується закритих шафок, то вони, звичайно ж, виглядають більш акуратно, ніж відкриті, тому як приховують свій вміст. Але, як описувалося вище, менш довговічні. Тому застосування такого виду меблів більше підходить для документації рідкісного користування. Але краще за все розглядати варіанти, де закриті і відкриті шафи суміщені, це дозволить і заощадити місце, і продовжити термін експлуатації меблів.

Зверніть увагу на офісну тумбу та комод

Також в офісах нерідко можна зустріти тумби і комоди. Використання тумб в корпоративних цілях цілком можливо, адже працівникам необхідно десь зберігати свої особисті речі, та й предмети канцелярії там зручно зберігати. А що стосується комода, то більшість з трудом може уявити його застосування в офісі. І це велика помилка, адже, по суті, комод – це та же шафа, тільки менша “за зростом”.

Комоди можуть гармонійно виглядати не тільки вдома, але і в офісі, при цьому вони мають велику кількість висувних скриньок, а також ніші і полички, що робить їх більш практичними. А на поверхні можна із зручністю розмістити нагороди і грамоти компанії, якщо такі є, або ж, встановити невеликий акваріум, що додасть затишку в офіс і трохи розрядить обстановку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *