Використання блоків у сучасному будівництві

У сучасному будівництві посилюються тенденції до здешевлення і оптимізації процесу зведення будинків. Однією з головних задач, особливо в умовах суворого клімату нашої країни, є зниження витрат на опалення приміщення. Для цього використовуються складові блоки з підвищеною теплопровідністю.

Між двома зовнішніми шарами бетону в них встановлена ​​прокладка з полістиролу. Кріпиться конструкція стержнями зі склопластику. Цей метод будівництва за міцністю можна порівняти з залізобетоном, але, при його використанні будинки будуються набагато швидше. Велику свободу маневру надає модульне будівництво. Використання каркасів з дерева і залізобетону дозволяє збирати будинки, відповідно до бажання замовника, з декількох частин, даючи можливість більшою мірою слідувати індивідуальним проектом.

Крім того, всередині кожного модуля можна внести більшу кількість змін, так як сам модуль чітко не прив’язаний до якогось конкретного проекту або стилю. Корисним є і застосування стінових покриттів. Перевага сьогодні віддається зробленим з дерева або цегли. Це прояв загальної тенденції до використання натуральних матеріалів, відмови від переважання пластика, властивого другій половині XX століття. Звичайно, повної відмови від штучних будматеріалів не сталося. Однак вони, більшою мірою, не є основою будівлі.

Безперечні переваги синтетичних матеріалів знайшли застосування в створенні нових будматеріалів, які мають складну структуру, яка поєднуватиме традиційні природні і недавно створені складові. Загалом, намічається тенденція до менш витратних способів зведення будинків. Застосування модульної збірки також дозволяє значно варіювати зовнішній вигляд житлових приміщень. Удосконалення старих і створення нових будівельних матеріалів об’єктивно здешевлює будівництво.

Без сумніву, це позначається на їхньому терміні служби, але розвиток іпотечного кредитування, бажання нових поколінь якомога швидше почати жити окремо від батьків виявляються сильнішими традиційних прагнень побудувати будинок “на століття”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *