Як ставити важкі меблі на підлогу з ламінату: поради

Володарі нових підлог з ламінату часто, ще не знаючи меж міцності цього матеріалу, бояться купувати важкі меблі, такі як шафа-купе або “стінка”, піаніно. Наші поради, як ставити меблі на ламінат і пересувати меблі по ньому, засновані на багаторічному досвіді користувачів і класифікації міцності цього покриття підлоги від виробників.

Міцність за міжнародною класифікацією вимірюється цифрами від 21 і вище. Класи 31-33 вважаються дуже міцними, тому ставити і пересувати по ним меблі можна порівняно безбоязно. Звичайно, гострі частини і виступаючі кути не повинні стикатися з покриттям.

Досвідчені фахівці на запитання, як розставити меблі на ламінаті без подряпин, радять під важкі меблі підкладати повсть або іншу щільну, але м’яку підкладку. Вона ж спростить перестановку меблів в подальшому.

Якщо ламінат покладений правильно, на рівну поверхню, з відступами, він не викривиться, однак не рекомендується ставити важкі меблі по периметру кімнати – тоді навантаження на шви між плитами буде занадто великим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *