Індивідуальність і масове виробництво – як їх поєднувати

Багатьох людей турбує, що фабричні меблі з дерева й інших матеріалів не унікальні, і доводиться купувати одне й те саме через масове виробництва. Однак близьке знайомство зі сферою виготовлення меблів розвінчує цю помилкову думку.

Нерідко фабрика-виробник займається і реалізацією, адже без посередників – ціна продукції нижче, а значить, і більше покупців. При цьому виробник здійснює збірку з урахуванням бажань клієнта – наприклад, всі шафи-купе робляться тільки після вимірів в квартирі замовника.

На етапі замовлення покупцеві пропонується вибрати колір меблів – шпону або ламінату, а для м’яких меблів – забарвлення і візерунок тканини з каталогу. В результаті поєднання кольору, фактури і конструкції – буде Вашим, особливим.

Зараз можна замовити не повністю зібрані фабричну меблі з дерева або ламінату, а так звані модулі. Окремі блоки передпокої, вітальні або дитячої Ви можете зібрати у власному, найбільш зручному порядку.

Всі ці хитрощі дозволять створити унікальну обстановку, яка відповідає вашому смаку, використовуючи якісні фабричну меблі з усіма сертифікатами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *