Як купити нерухомість в Барселоні: поради

Як купити нерухомість в Барселоні: поради

Барселона – це одне з найкрасивіших та розвинених міст Європи. Сюди щорічно приїжджає маса туристів і багато так зачаровуються містом, що вирішують залишитися тут жити. Тому питання про те, як купити нерухомість в Барселоні стає особливо актуальним. У правильній відповіді на це питання – ключ до збереження ваших грошей і нервів. Придбання нерухомості в іншій країні часто дає шанс небезпеку нарватися на шахраїв. Тому даному кілька порад, за допомогою яких, ви не тільки вбережете себе від можливого обману, але і придбаєте комфортну квартиру або віллу.

Основні етапи процесу покупки

Якщо ви твердо вирішили стати власником нерухомості в Іспанії, вам треба буде пройти кілька етапів до фінальної покупки.

Вибір відповідного об’єкта

У Барселоні дійсно великий вибір нерухомості на будь-який смак. Тому клієнтам пропонується вибрати об’єкт за різними параметрами – від площі до району розміщення. Насправді, нерухомість в Іспанії недорога і цілком реальна, якщо правильно підійти до вибору.

Юридична перевірка нерухомості

Як і в будь-якій країні, покупка нерухомості в Іспанії пов’язана з певними ризиками. Деякі продавці, бачачи перед собою іноземців, намагаються продати їм не кращі варіанти, з боргами або іншими неврегульованими юридичними проблемами. Співпраця з надійним агентством нерухомості зводить такий ризик до нуля, адже юристи перевіряють кожен об’єкт, який потрапив в каталог агенства, на юридичну чистоту.

Підготовка купчої і інших документів

На цьому етапі також дуже важлива професійна участь, так як доведеться мати справу з безліччю контролюючих органів і законодавством Іспанії. Зверніть увагу на те, що купити нерухомість в Іспанії можна і в іпотеку. Оформити її для іноземця цілком реально, якщо дотримуватися всіх правових формальностей.

Оформлення документів і передача нерухомості в користування

Цей етап передбачає підписання всіх документів і передачу квартири в Барселоні під час ваше повне законне користування.

Кожен з етапів має масу тонкощів. Нерідко спроби самостійної покупки, навіть у кристально чистого, з юридичної точки зору, власника, можуть обернутися проблемами. Причина криється в поганому знанні законодавства, мовному бар’єрі та інших аспектах. Щоб цього не сталося, нерухомість в Іспанії, зокрема і в Барселоні, найкраще купувати зі спеціалізованою компанією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *