Ванна кімната в хрущовці: як досягти гармонії під час ремонту

Ванна кімната в хрущовці – як досягти гармонії?

Незважаючи на активну забудову, багато людей як і раніше живуть в будинках, побудованих ще в Радянському Союзі. І головною проблемою в таких квартирах є катастрофічний брак вільного простору. Але що робити, якщо хочеться сучасний ремонт, нову дизайнерську сантехніку і нестандартне планування санвузла? Ми дамо Вам декілька порад.

Позбудьтеся від зайвого

Пральну машину можна переставити на кухню. Навіть в маленьких (5-5,5 м2) приміщеннях їм знайдеться місце. Відмовтеся від громіздких антресолей на користь сучасних компактних підвісних пеналів – в них теж можна зберігати засоби побутової хімії.

Виберіть компактну сантехніку

У невеликих ванних кімнатах душова кабіна і унітаз з інсталяцією дозволять заощадити вільний простір. Також існують невеликі за своїм розміром (від 120 до 150 см в довжину) прямокутні і асиметричні акрилові ванни, які можуть вдало розміститися навіть у вузькій ніші.

Продумайте планування

Душова кабіна відмінно впишеться в один з кутів ванної кімнати. Якщо санвузол суміщений, то унітаз можна поставити уздовж тієї ж стіни, що і кабіну. Протилежна стіна в цьому випадку залишиться вільна, тому раковину можна розмістити в будь-який її частини, продумавши при цьому місце для білизняного кошика.

Виберіть ергономічні меблі

Підвісні пенали, про які ми говорили вище, тумби під раковину і прозорі скляні полки допоможуть візуально розширити простір, полегшать прибирання, бо не стоять на підлозі. Також вони дозволять заховати від сторонніх очей всі потрібні Вам дрібниці.

Ці нехитрі правила допоможуть Вам не тільки заощадити простір, але і отримати ергономічний санвузол, користуватися яким буде комфортно і приємно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *