У цьому році буде модно в інтер’єрі: занурення в природу і не лише

Який інтер’єр буде модним у 2019 році

Модні тенденції в дизайні інтер’єру нового сезону вже почали вимальовуватися. Як і минулого року, у пріоритеті буде створення затишку. Однак на перший план вийдуть також витончений шик та ефектність.

Основні тренди в оформленні інтер’єру на 2019

1. Занурення в природу. За версією однієї з найвпливовіших у США компаній-виробників фарб PPG Paints, головним відтінком 2019 року стане Night Watch. Це глибокий нефритово-зелений колір, який заспокоює й пробуджує у свідомості асоціації з живою природою.

У 2019 році пріоритетним буде створення атмосфери тепла й затишку в поєднанні з нотками шику.

2. Ар-деко. У 2019 році цей стиль стане панівним. Характерними для нього є:

– повторення геометричних візерунків в оздобленні стін, меблів і предметів декору
– поєднання в інтер’єрі насичених кольорів із нейтральними та введення складних рожевих відтінків
– оздоблення стін укрупненим орнаментом
– наявність в інтер’єрі занижених меблів.

3. Матовий чорний. Цей благородний відтінок прийде на заміну популярному в 2018 сірому. Світильники, меблі, предмети домашнього декору — будь-що із цього можна обрати в матово-чорному кольорі й тим самим анітрохи не прогадати.

4. Цупкі натуральні тканини. Це можуть бути подушки, панно, ковдри. Стиль не обов’язково має бути скандинавським: такі тканинні вироби впишуться в будь-який інтер’єр.

5. Чим менше, тим краще. У 2019 році панівні позиції мінімалізму лише зміцняться. Особливо це стосуватиметься оформлення кухні.

6. Сервірувальні візки. Такі предмети меблів додадуть інтер’єру гламурності й затишку. Зберігати на них можна не лише напої, але й книги чи декоративні вироби.

7. Хюгге. Цей стиль збереже актуальність й у 2019 році. Характерним для хюгге є використання природних кольорів і натуральних матеріалів, зокрема деревини, шерсті, бавовни, глини тощо. В оформленій у такому стилі кімнаті має бути багато текстильних або в’язаних виробів: ковдр, подушок, пледів, декоративних панно.

8. Золоті акценти. Шик і гламур цього року в тренді, тому можна не боятися вводити в інтер’єр відтінки золота. Обрати в таких кольорах дозволяється будь-що: від декору до предметів меблів.

9. Більше зелені. У 2019 році особливою популярністю користуватимуться рослини з візерунчастим листям, приміром, пилея пеперомієподібна, відома як японський долар. На живі чи штучні кімнатні рослини паде вибір — не суттєво. Головне, аби штучні були якісними й виглядали максимально природно.

10. Індивідуальний почерк. Як і в 2018, індивідуалізм знову здобуває перемогу. У цьому році дизайнери теж закликають відмовитися від рамок конкретного стилю й облаштовувати свій простір речами, які насамперед відображають уподобання й потреби самих мешканців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *