Вартість нерухомісті у Словаччині зросла

Ціни на житло в Словацькій Республіці тягнуться вгору, попит підтримується сталим економічним зростанням. Рекорд зафіксований у місті Нітра: за рік до першого кварталу 2019 року житло тут подорожчало на 27%.

Середня ціна на житлову нерухомість по країні додала 7% – протягом року до першого кварталу 2019-го – до €1494 за кв. м. За другий квартал ціни виросли на 2,1%.

У Братиславській області знаходиться найдорожче житло: за рік квадратні метри подорожчали на 5,5% до €2053 за «квадрат». У всіх інших регіонах також спостерігалося значне зростання цін на житло Виняток – Кошице (там зафіксовано падіння цін на 3,5%). Нітра демонструє найбільше зростання: плюс 27% до €878 за кв. м. Зростання цін в Тренчині і Жиліні – 19,5% до €895 за кв. м і 18,5% до €895 відповідно.

Експерти з нерухомості вважають, що в 2019 році попит на нерухомість з боку місцевих жителів і іноземців не зменшиться, при цьому в Братиславі пропозиція нових квартир падає. Завдяки сталому економічному розвитку Словаччини тенденція на ринку збережеться в найближчі роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *