Нюанси харчування великих собак

Чотириногі друзі людини вірні своїм звичкам захищати господаря і його будинок ще з часів приручення. Натомість тварини отримують притулок і їжу, турботу про здоров’я.

Хороший господар, перш ніж зупинитися на виборі конкретної породи, задумається про особливості утримання собаки. Їх складність збільшується прямо пропорційно розмірам тварини. Кого легше прогодувати: болонку або сенбернара? Те ж стосується площі для проживання вихованця, часу збирання за ним, ветеринарних складнощів лікування.

З великою собакою, звичайно, ви будете почувати себе більш захищеними, але кожен кілограм її живої ваги вимагає їжі. У той же час великим плюсом в наші дні є те, що є можливість купувати корм онлайн через Інтернет. Наприклад, великий вибір якісного корму пропонує онлайн-зоомагазин Petslike. Перейшовши за посиланням https://petslike.net/category/sobaki/goduvannia можна вибрати якісний корм для собак за розумною ціною.

Принципи годування великих порід у дечому відрізняються від дрібних, і від цих нюансів залежить здоров’я великої собаки:

– Прихильники натурального вигодовування собак стверджують, що вихованцеві досить буде м’яса і субпродуктів, щоб підтримувати тіло в формі. В принципі – правильно, але не тільки м’ясо потрібно великим породам. Та й цей продукт важливо знати, як давати. Собакам легше перетравлювати м’ясо відварене, іноді і такий делікатес перепадає. Основу ж складе сира м’якоть. Як-не-як собака – хижак, про що свідчить будова її зубів.
– Краще ласощі для великої собаки – мозкова кістка? Сумнівно. Начебто, тварина гризе її з таким натхненням! .. А натомість гострі осколки травмують стінки кишечника, можуть пошкодити ясна, та й самі зуби. Кістка – це розвага, а не обов’язковий елемент раціону.
– Багато господарів, які тримають на подвір’ї в якості охорони великого пса, заварюють йому крупу. Можна, можливо? Звичайно ж: корм для великої особини на третину повинен складатися з каш. Горохова, правда, виключається.
– Не обходиться меню великої собаки без овочів. Сюди включається морква, буряк, капуста, трохи картоплі в відвареному вигляді. Це – джерело вітамінів для собачого організму, що підтримує його сили.
– Як на рахунок підгодувати пса смачненьким типу копчених реберець, цукерки, шматочки вершкового масла, свіжого хліба?.. Такими частуваннями ви травмуєте нюх вихованця, провокуєте кишкові захворювання.
– Самий опитмальний спосіб дотримуватися раціон великої породи собак – купувати готові сухі корми. І давати кількість, рекомендовану виробником. Поруч ставлячи велику миску чистої води.

І варто врахувати, що кишечник великої собаки влаштований інакше, ніж у маленьких порід. Його протяжність майже вдвічі коротша в процентному співвідношенКишкові захворювання у них зустрічаються на порядок частіше. Так що краще знати міру, ніж потім вихованця лікувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *