Ще $1 млрд залучив Airbnb від інституційних інвесторів

Всього через тиждень після освоєння нового капіталу в $1 млрд сервіс бронювання житла Airbnb залучив ще один мільярд доларів від інституційних інвесторів. Як повідомляє CNBC,компанія намагається поповнити свій баланс, щоб впоратись з коронавірусною кризою.

Джерела телеканалу повідомили, що в раунді взяли участь Fidelity, T. Rowe Price, Blackrock та інші. Сама компанія ні учасників, ні параметри залучення кредитування не розкрила.

Airbnb стала однією з багатьох компаній, пов’язаних з туристичною індустрією, яка спостерігає як протягом шести тиждень коронавірус руйнує її бізнес. Відомо, що сервіс запланував виділити $250 млрд для виплати компенсацій власникам будинків та квартир.

Останній раунд фінансування, як зазначається, йде з пониженою ставкою, оскільки інвестори отримають виплату першими у випадку дефолту. Участь у угоді на минулому тижні оцінила компанію в $18 млрд, що складає майже половину від вартості Airbnb в 2017 році.

“Всі дії, вжиті нами за останні кілька тижнів, гарантують, що Airbnb вийде з шторму пандемії ще сильнішою, незалежно від того, як довго він триватиме”, – сказав співзасновник і виконавчий директор компанії Брайан Ческі.

Консультантами останнього раунду фінансування виступили Morgan Stanley и Goldman Sachs.

Нагадаємо: у січні цього року сервіс оренди житла Airbnb анонсував свій вихід на IPO в 2020 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *