Маленька гардеробна кімната: як облаштувати

У кожному будинку є величезна кількість потрібних речей. З кожним роком їхня кількість стає все більшою, і стає все важче утримувати їх в порядку. Тому, роблячи в квартирі або будинку черговий ремонт, багато людей вирішують влаштувати гардеробну кімнату, яка може впоратися з цією непростою проблемою. Одна така кімната здатна замінити кілька громіздких шаф, які займають багато місця і володіють меншою функціональністю, ніж сучасні гардеробні.

Якщо в квартирі або будинку є вільна кімната, то її можна пристосувати для цієї мети. Ну, а якщо такої можливості немає, то можна влаштувати маленьку кутову гардеробну, виділивши для цього місце в будь-якій кімнаті – вітальні, спальні, передпокої або навіть на кухні. Підійде навіть звичайний балкон або лоджія. Оформляється вона в тому ж стилі, що і всі інші приміщення. У невеликій кутовий гардеробній доцільно встановити відкриті полиці для речей, так як вони візуально збільшують простір і прості у виготовленні. На полицях дуже зручно зберігати речі.

Треба сказати, що для невеликої квартири або будинку така гардеробна вважається найбільш оптимальним варіантом. По-перше, вона компактна, а по-друге – містка. Маючи певні навички, кутові гардеробні можна влаштувати самостійно, але краще всього скористатися послугами професіоналів, які мають у цій справі великий досвід і виконають всі роботи максимально якісно і в найкоротші терміни.

Перш ніж фахівці приступлять до виконання замовлення, буде розроблений дизайн-проект гардеробної кімнати. На цьому етапі потрібно буде визначити її точні розміри, визначити стиль оформлення, а також розташування полиць і штанги. Дизайнери, які працюють в спеціалізованій компанії м², допоможуть розробити проект так, щоб це приміщення було зручно в експлуатації.

Найголовніше – це правильно встановити штангу, а потім вже розташувати полички так, щоб всі речі лежали під рукою і їх легко можна було знайти. Тобто внутрішній устрій вбиральні має відповідати вимогам практичності та місткості.

Існує кілька видів планування кутових гардеробних. Вони можуть мати трикутну або трапецієподібну форму, виконані у формі літери “Г” або п’ятистінка. Вибір того чи іншого планування буде залежати від смаків власників будинку або квартири, а також від особливостей приміщення і його розмірів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *