Переваги сучасних настінних кондиціонерів

Розрізняють касетні, настінні, універсальні, канальні спліт-системи. Спліт-системи – це найпопулярніший тип кліматичної техніки. Вона використовується, щоб підтримувати комфортну температуру в будинках і квартирах. Настінні спліт-системи складаються з двох блоків – один знаходиться з вуличного боку, другий – з внутрішнього. До речі, відвідавши сайт компанії СКВ в Інтернеті ви зможете купити якісний кондиціонер у Львові за оптимальною ціною.

Де використовують настінні кондиціонери

Для домашнього використання такі пристрої вважаються ідеальним рішенням. Спліт-система мінімізує рівень шуму, завдяки виносу найгучнішого елемента за вікно. Якщо в одній квартирі кілька настінних внутрішніх елементів і один зовнішній блок, це називається мульти-спліт-системою.

Настінні пристрої хороші тим, що вони коштують відносно недорого, плюс їх нескладно встановлювати. Однак в будь-якому випадку установку такого девайса слід довіряти фахівцеві, щоб прилад прослужив вам довгі роки. Наприклад, професійний монтаж кондиціонерів у Львові можна замовити на спеціалізованому сайті skv.lviv.ua.

Чим приваблюють покупців ці кондиціонери

Побутові настінні спліт-системи хороші тим, що:

– можуть працювати на охолодження та обігрів;
– фільтрують, очищають повітря;
– можна керувати роботою пристрою з застосуванням гаджета.

Наприклад, можна включити кондиціонер, виїжджаючи з роботи. В такому випадку, коли прийдете додому, в приміщенні буде приємна прохолода, а не виснажлива спека.

Повноцінні опалювальні прилади

Сучасні настінні прилади хороші тим, що можуть опалювати приміщення в зимовий сезон. Якщо на вулиці до 15 °C, ними можна обігрівати приміщення. Однак сучасні виробники останнім часом випускають пристрої, які опалюють приміщення при вуличній температурі до 25°C. У нашій кліматичній ситуації ці кондиціонери можна вважати повноцінними опалювальними приладами.

Сучасні пристрої випускаються з рівнем потужності від 2 до 7 кВт і більше. Вони здатні охолодити великі за площею приміщення. При покупці пристрою звертайте увагу на його рівень потужності. За інших рівних умов на охолодження 10 квадратних метрів кімнати досить 1 кіловата пристрою. У Львові вигідно купити кондиціонер і замовити його професійний монтаж ви зможете на сайті skv.lviv.ua.

Зазвичай в настінних кондиціонерах є функція інверторного управління. Це означає, що після досягнення заданої температури, пристрій буде сам регулювати потужність. Це дозволяє підтримувати комфортну температуру і при цьому не витрачати багато грошей на електрику, плюс не перевантажувати мережу. Вибір конкретного режиму роботи можна зробити за допомогою пульта дистанційного керування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *