Чим особлива клінкерна цегла?

Естетика та довговічність – це дві основні особливості, які повинен мати фасад будівлі, щоб його можна було назвати ідеальним або навіть доречним. Цю подвійну функцію чудово виконують фасади з клінкерної цегли. Зручно, що сьогодні вона доступна навіть онлайн. Тож якщо вас цікавить клінкерна цегла купити у Львові її можна на сайті компанії «Комплекс Дах». Там представлена продукція із різноманітним дизайном від провідних європейських виробників.

Що варто врахувати?

Як із будь-якими будівельними матеріалами, тут працює правило: якість фасадних виробів залежить від виду. Окремі клінкерні цеглини можуть відрізнятися як розмірами й кольорами, так і параметрами. Наприклад, клінкерна цегла Комплекс Дах у Львові представлена в широкому асортименті. Щоб було легше визначитися, перед покупкою вирішить:

– який зовнішній вигляд ви хочете надати фасаду;

– це буде ручна робота чи цегла, виготовлена ​​машиною;

– вона має бути проста чи стилізована;

– білого, червоного чи іншого кольору.

Все це важливо, адже звичайна клінкерна цегла може надати будинку зовсім новий вигляд на багато наступних років. Її часто використовують у сучасному будівництві, адже зовні вона дуже гармонійно поєднується з іншими матеріалами, особливо натуральними. Композиції з дерев’яними чи кам’яними елементами можуть створити дуже ефектний вигляд.

Особливості клінкерної цегли

Довговічність фасаду

Клінкерна цегла дуже міцна. Це один із найбільш довговічних матеріалів, який можна вибрати для фасадів. Та слід пам’ятати, що на нього поширюються певні умови. Передусім, його довговічність залежить від експлуатаційних характеристик. Кладка цегли вимагає відповідних навичок – лише тоді ефект буде повністю задовільним і довговічним, а ви уникнете небажаних помилок, що призводять до дефектів.

Негорючість

Естетичність і довговічність – основні, та не єдині переваги клінкерної цегли. Оскільки це матеріал, який створений із високоякісної глини, він має ті ж особливості. За умови, що виріб виготовлений належним чином. Через те, що цегла виготовляється в процесі спікання при дуже високих температурах, кінцевий продукт є негорючим. Це одна з особливостей клінкерної цегли, на яку варто звернути увагу.

Стійкість

Вона характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень, забруднення й морозу.

Вигідна інвестиція

Витрати на цеглу, що використовується для виготовлення фасаду, складають незначний відсоток витрат на всю споруду. Водночас це забезпечує значну економію за багато років використання будівлі.

Низька поглинальна здатність

Ця особливість зменшує осадження забруднювальних речовин, а отже – необхідність дорогого оновлювати поверхню кожні кілька років. Це пов’язано з компактною структурою керамічного агломерату, з якого за необхідності можна навіть змити графіті відповідним агентом.

Завдяки всім цим особливостям клінкерна цегла стає все більш популярним матеріалом. Якщо ви шукаєте якісну продукцію для фасаду від кращих виробників Європи, зверніться до «Комплекс дах».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *