Купуйте квартиру від забудовників без переплат

Якщо хочете інвестувати в первинну нерухомість без зайвих ризиків і переплат посередникам, скористуйтесь спеціалізованим порталом. Тоді квартира у Львові від забудовників знайдеться швидко і ви зможете придбати житло в новому будинку за вигідною ціною, в такому місці, яке вас повністю влаштовує.

Вдома Онлайн пропонує інформацію про новобудови міста, а також про компанії, які займаються будівництвом. Сервіс дозволяє стежити за ходом зведення житлового комплексу, порівнювати вартість квартир і комерційної нерухомості, бути в курсі акційних пропозицій. Також на порталі є фото, відео звіти таємних покупців, рейтинги, складені на основі відгуків зареєстрованих користувачів.

Як шукати квартиру самостійно?

Зовсім легко здійснювати пошук квартири на спеціалізованому сервісі Вдома Онлайн. Вам достатньо відкрити головну сторінку, застосувати фільтри і розпочати огляд запропонованих проектів, що відповідають вашим потребам. При цьому не доведеться залучати агентів з нерухомості чи інших посередників. Вся інформація про конкретний будинок чи житловий комплекс знаходиться в одному місці, дістається вам безкоштовно.

До описів новобудов додаються:

– дані про локацію об’єкта стосовно мапи міста (район Львова);
– інформація про інфраструктуру (магазини, ресторани, спортивні клуби, медичні заклади, дитячі садочки, школи, інші об’єкти соціального призначення, які розташовані поруч);
– характеристики ЖК (технологія будівництва, матеріали для стін, утеплення, поверховість і кількість будинків, кількість квартир і площа, ціни квартир, інші параметри);
-звіти про актуальний хід будівництва та не тільки.

Щоб шукати квартиру для себе, своєї сім’ї, близьких, вам достатньо користуватися зручним порталом. Якщо забажаєте – підписуйтесь на новини Вдома Онлайн і отримуйте вчасну інформацію про акційні знижки від девелоперів, про старт будівництва, введення об’єкту в експлуатацію.

Переваги використання Вдома Онлайн

Чому вам варто звертатись за допомогою до порталу? До основних переваг використання Вдома Онлайн належать:

– Безкоштовність;
– Зручність і зрозумілість інтерфейсу;
– Наявність великої кількості корисних фільтрів, які спрощують і пришвидшують пошук;
– Публікація виключно тих новобудов, які заслуговують довіри;
– Надання інформації про забудовника (юридичні документи і дозволи, які підтверджують право ведення будівництва, посилання на офіційні сайти, контактні дані).

Також на сайті ви можете дізнатись, які новобудови на даний момент є особливо популярними, рекомендованими експертами, які компанії-забудовники пропонують придбати нерухомість за найбільш вигідною вартістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *