Плиткоріз: як вибрати цей інструмент

Під час ремонту часто постає питання необхідності придбання плиткорізу. Особливо це питання актуальне при великих обсягах робіт. Розрізняють два основні типи плиткорізів:

– механічний;
– електричний.

Якщо Ви професійно займаєтеся ремонтами ванних кімнат, то для Вас буде зручніше і доцільніше купити дорогий електричний плиткоріз, який дасть можливість робити “запил під 45” і при цьому залишатиме рівні краї. Зазначу, що недорогі електричні плиткорізи часто залишають рваний край і їх придбання не виправдане, в такому випадку краще купити хороший механічний.

Перевагою механічного плиткоріза (хорошого) є рівний різ, відсутність вищерблювання і сколів на глянці, а головне – незалежність від електромережі. Також такі плиткорізи компактніші, ніж електричні. Такий інструмент чудово підійде майстрам-початківцям і тим, хто ремонт робить самотужки.

Перевагою електричного інструменту є простота використання, а також велика гарантія, що плитка буде відрізана правильно, можливість робити запилку під кутом, а це дозволяє красиво стиковувати плитку в кутах.

Але зовнішні кути краще обробити пластиковим куточком, бо це безпечніше у вологій ванній кімнаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *