Пластикові вікна: які їхні переваги

Вікна з деревини коштують значно дорожче, ніж з інших матеріалів. Крім того, деревина вимагає більш прискіпливої уваги під час обслуговування, періодичного оновлення захисного покриття тощо. Алюмінієвий профіль чудово виглядає, але у стандартному варіанті (без ізоляції містків холоду) не забезпечує потрібного теплозахисту. Тому поки що оптимальним залишається вибір металопластикових конструкцій віконних систем.

Забезпечуючи високі експлуатаційні параметри, такий профіль, поряд із цілою низкою переваг, вигідно відрізняється співвідношенням ціни та якісних характеристик вікон. Твердий профіль ПВХ, що виготовляється з додаванням титанового оксиду, пластифікаторів, стабілізаторів, відрізняється типовими термінами роботи протягом декількох десятків років. А спеціальні антипіренові добавки роблять профіль пожежостійким. При цьому вікна із металопластику добре зберігають зовнішній вигляд.

Якщо немає механічних пошкоджень, віконні конструкції залишаються стійкими протягом усього терміну служби до кліматичних та метеорологічних впливів. Висока точність геометричних розмірів всіх елементів віконних конструкцій із ПВХ профілю, наявність досконалих багатокамерних склопакетів та якісних ущільнювачів забезпечують герметичність закритого вікна, що рятує приміщення не тільки від зовнішніх температурних перепадів, а й від:

– шуму жвавої міської вулиці;
– пилу;
– протягів;
– морозу.

До того ж немає потреби готувати вікна до зимового періоду, закладаючи щілини та нещільності. Металопластикові вікна, на відміну від палітурки з деревини, не вимагають нанесення захисного шару, регулярного фарбування та інших дій, звичайних для дерев’яних віконних блоків.

Вони зберігають стабільний колір майже не змінюючи його протягом усього періоду роботи. Також переваги пластикових вікон доповнює відмінна експлуатаційна простота. Немає ніяких особливих вимог до догляду, легко мити звичайними побутовими миючими засобами без розчинників та абразивів. Досконала фурнітура, поворотні та запірні вузли, не потребують особливого догляду протягом усього терміну служби, зате легко налаштовуються найпростішими інструментами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *