Утеплення пластикових вікон: як зробити самостійно

Для нашої країни характерна холодна зима, і тому комфортна атмосфера у Вашому будинку залежатиме, здебільшого, від вікон, а саме від того, наскільки добре вони утримують тепло.

Раніше у всіх будинках та квартирах були дерев’яні віконні рами, які прийнято було утеплювати папером по периметру та ватою в середині. Найчастіше про утеплення вікон ми згадуємо в останній момент. І лише з настанням зими починаємо помічати, що основним джерелом холоду у квартирі є саме віконні конструкції. Причому роботи, як правило, проводяться поспіхом за допомогою спеціальних смуг поролону і скотчу. Але краще подбати про тепло свого будинку завчасно.

Тим більше, що сьогодні Вам не потрібно буде витрачати багато часу і сил, щоб зробити стовідсоткову теплоізоляцію. Нещодавно з’явилася ефективна і недорога альтернатива заклеюванню вікон. Якщо утеплите пластикові вікна за шведською технологією, то у Вашому будинку буде добре зберігатися тепло, а також він буде захищений від:

– вітру;
– пилу;
– шуму;
– протягів.

Утеплення пластикових вікон за шведською технологією є сертифікованою та добре відпрацьованою системою, яка доступна лише висококваліфікованим професіоналам. Тільки при дотриманні всіх технологій та використанні найкращих, фірмових матеріалів можна забезпечити необхідну шумо- та теплоізоляцію на тривалий час (до двадцяти років). Стережіться несертифікованого, неякісного матеріалу.

Обов’язково вимагайте у фірми, яка утеплюватиме Вам вікна, відповідні документи, а також перевіряйте фірмове маркування. Матеріал може лише тоді вважатися професійним якісним ущільнювачем шведським, коли має маркування. Встановивши справді висококласний матеріал, Ви отримаєте гарантію багаторічного захисту будинку від пилу, холоду та протягів.

Утеплити пластикові вікна можна в будь-який час року, тому що навіть при низьких температурах якість робіт, що виконуються, не знижується. Адже при теплоізоляційних роботах за шведською технологією не використовуються бетонно-цементні суміші та монтажна піна, які “бояться” морозу. Утеплити вікна за даною технологією не так вже й дорого. До того ж, проробивши зазначені роботи один раз, Ви зможете ще багато років не замислюватися про це і насолоджуватися теплою атмосферою свого житла.

Теплоізоляція або теплозахист є однією з основних функцій металопластикових вікон. Такі вікна дозволяють значно заощадити на енергії, що витрачається під час обігріву квартири. Але тільки з часом вони таки вимагають утеплення. Заміна ущільнювача є одним з основних кроків утеплення пластикових вікон. Ущільнювач знаходиться між стулками та віконною рамою, і є гумовою прокладкою. Але бути впевненим у його надійності, можна лише у випадку абсолютної справності вікон.

Купуючи сучасні віконні конструкції люди зазвичай звертають увагу на гарантію, яку пропоноють виробники. Рекламні оголошення найчастіше обіцяють до двадцяти п’яти років безвідмовної служби. Однак цей термін на ущільнювачі не поширюється, і про це потрібно знати. Приблизно кожні три роки ущільнювачі краще змінювати. Сигналами до їх заміни є невеликі тріщини, ламкості та сухість. Тому обов’язково підготуйтеся до настання холодів та переконайтесь у герметичності віконних конструкцій.

Відразу після утеплення, вікна можна експлуатувати. Ви відразу відчуєте підвищення температури у приміщенні. Якщо Ви дбаєте про свою родину, про затишок та тепло домашнього вогнища, тоді обов’язково утепліть віконні конструкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *