Як самостійно пофарбувати стелю

Фарбування стель – це найпоширеніший вид внутрішнього оздоблення. Техніка фарбування стелі має нюанси, але мало відрізняється від фарбування стін. Дотримуючись правил фарбування, ви досягнете ідеальної поверхні, яка виглядатиме однотонною і рівною.

Добре підготовлена поверхня допоможе скоротити час фарбування. Наявну на стелі стару побілку необхідно змити.

Наступним етапом буде шпаклювання. Наявні на стелі тріщини доцільно розширити за тим, щоб збільшити об’єм зчеплення суміші та поверхні, щоб уникнути появи тріщин, необхідно зробити скоси пологими.

Для ґрунтування стелі можна застосувати ту ж фарбу, що і при використанні стелі, попередньо розбавивши її кілька разів. Використання цього методу допомагає виявити нерівності на поверхні стелі, які раніше були непомітні. Виявивши всі нерівності, необхідно пробігтися стелею наждачкою і розрівняти краї маленьких виїмок, а також пагорбців.

Наступним етапом буде власне фарбування. Подвійні сили набагато прискорять фарбування, тому що, коли ви фарбуєте під одним кутом, складно помітити непофарбовані ділянки. Щоб уникнути подвійної роботи, вам доречна допомога напарника.

Фарбування стелі потрібно почати з країв. Далі необхідно пройти смугу пензликом, намагаючись не забруднити шпалери. Для того, щоб при фарбуванні стель не забруднити шпалери, можна попередньо проклеїти краї спеціальним скотчем.

Попрацюємо валиком, вмокнувши його в фарбу, проводимо ним по непотрібному матеріалу, наприклад, шматку лінолеуму або фанери для видалення зайвої фарби, а також для того, щоб прибрати надлишок фарби. Відповідаючи на запитання “як пофарбувати стелю?”, Скажімо, що мазки необхідно робити так, щоб одна смужка трохи заходила на попередню.

Наступний шар можна нанести виключно після того, як підсох перший шар! Важливо врахувати той факт, що другий шар кладуть у напрямку світла.

Щоб уникнути забруднення меблів та інших речей, перед фарбуванням їх необхідно або винести з приміщення, або накрити поліетиленовою плівкою. Головною особливістю техніки нанесення фарби на стелю є нанесення фарби декількома тонкими шарами замість жирного. Рекомендуємо використовувати окуляри або респіратор, а також рукавички для фарбування стель для забезпечення власної безпеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *