Як зробити самостійний ремонт кімнати для хлопчика підлітка

Діти – це завжди море радості та позитивних емоцій, єдине “Але” – для їхнього гармонійного розвитку просто необхідний власний, добре продуманий, в сенсі інтер’єру, простір. Так що, перш ніж брати до рук перфоратор, корисно з’ясувати – як зробити ремонт у дитячій кімнаті для хлопчика правильно, не порушуючи елементарних законів дизайну. Адже здійснити тямущий комплексний ремонт – процес незрівнянно складніший, ніж звичний кожному ремонт кухонного крана.

Особливості дитячої кімнати

Давайте подивимося фото стильної класичної дитячої кімнати хлопчика і визначимо кілька основних моментів, яких доведеться дотримуватись роблячи там ремонт. Якщо ви вирішили відремонтувати хлопчачу кімнату, то повинні розуміти, що перфоратором ви щороку там стукати не будете, і створений одного разу інтер’єр протримається щонайменше років 10, а діти ростуть! І виростають швидко. Тому мультяшні персонажі, які були такі актуальні для 7-8 річного малюка, в 15 вже будуть викликати комплекси та роздратування.

Саме тому досвідчений дизайнер ніколи не прикрасить приміщення дитини картинками, що мають будь-яку прив’язку до її віку. Завжди актуальною є морська тематика, і та підкреслюється лише елементами інтер’єру, що замінюються, які при потребі можна легко замінити.

Простота конструкцій

Існує помилкова думка, що, роблячи ремонт для хлопчика, в дитячій обов’язково потрібно розмістити масу фігур і важких конструкцій, порушуючи при цьому основи як екологічної, так і травматичної безпеки. Адже будь-які виступаючі елементи – це багато забитих місць, а всі стельові ніші – місця скупчення бруду.

Важливо: особливу увагу слід приділити багаторівневим стелям гіпсокартонним з прихованим світлом. Подібні конструкції є справжнім складом згубного для дитячого організму пилу. Якщо ви придивитеся до фотографій стильних дизайнів, то зрозумієте, що кімната виконана максимально просто в ній немає різких деталей, що виступають, як і важкодоступних для прибирання місць.

Шведська стінка

Шведська стінка — є привабливим і досить спірним елементом кімнати для дитини. З одного боку – це фізичний розвиток, а отже, здоров’я. З іншого боку, небезпечний у плані травмобезпеки елемент. Заробити на такому декомпресійному переломі хребців – не складе особливих труднощів. Тому правими слід вважати тих, хто суворо не рекомендує встановлювати шведські стінки в приміщеннях, де неможливий постійний батьківський нагляд. На особистому просторі дитини такий контроль апріорі неможливий.

Зонування простору

А ще самостійний ремонт у кімнаті для хлопчика передбачає обов’язкове і головне грамотне зонування простору, адже в цьому, часто невеликому приміщенні, має бути:

– і спальна;
– і ігрова;
– і навіть місце для опанування знань.

При цьому в жодному разі не треба зводити простінки, позначити зону може специфічне забарвлення, предметів інтер’єру або навіть світло, головне – щоб у певній зоні складався відповідний їй настрій.
Підвищене експлуатаційне навантаження

До речі, перш ніж самостійно зробити ремонт у дитячій у хлопчика, варто серйозно замислитися над вибором фінішних матеріалів, адже не потрібно нагадувати, що подібні приміщення – це зона гри, а отже, вони піддаються підвищеному експлуатаційному навантаженню.

У такому разі варіантів вибору рівно два:

– використовувати дорогі зносостійкі матеріали, які важко пошкодити;
– використовувати дешеву легкозамінну обробку, яку у разі пошкодження не шкода буде й оновити.

Екологічна чистота

Незважаючи на те, що екологічна чистота остання в нашому списку, приділяти їй увагу потрібно в першу чергу адже найпотаємніший скарб будь-якої дитини — це її здоров’я. Будь-які сумнівні в екологічному плані матеріали, такі як пластик, пінополістирол, китайські натяжні стелі, застосовувати на життєвому просторі малюка не варто.

Якщо є можливість віддавайте перевагу, шкірі, дереву, чистим металам, тому що не синтезовано, а виготовлено самою природою.

Порада: якщо хочете, щоб ваші діти були здоровими, подбайте і про встановлення водопровідних фільтрів. Без чистої води не буде здорового життя.

Дитяча кімната та дизайнер

І насамкінець хотілося б дати пораду: незважаючи на те, що ремонт у кімнаті свого сина ви вирішили робити самостійно, але сам дизайн-проект можна замовити і у професіонала, це значно заощадить ваші сили, а також дозволить створити дитячу по-справжньому затишну та казкову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *