Натяжні стелі: глянсові та матові. Які краще – матові чи глянцеві

Серед усієї різноманітності фактур та кольорів, глянсові, або як їх ще називають, лакові стелі займають особливе місце. Компаній, що виробляють ПВХ плівку у Європі багато. Традиційно найкращими вважаються французькі плівки, хоча ніхто, власне, поки не довів, що вони найкращі. Але й заперечувати цю загальноприйняту думку немає підстав. У загальному обсязі виробництва французьких, як і інших, компаній неабияку частку займають глянсові моделі. Що й не дивно, вони дуже затребувані на ринках світу, у тому числі й на вітчизняному.

Особливості лакових плівок

Глянцеві плівки відрізняються від інших своїм блиском, який вони зберігають багато років. Ще одна їхня відмінність – сонячні промені відбиваються, завдяки чому обсяг приміщення зорово збільшується. Тому це чудовий варіант для невеликих приміщень.

Дзеркальні властивості надають приміщенню відчуття святковості. Вдень відбиваються сонячні промені, увечері – електричне освітлення. А якщо крім, або натомість, люстри розмістити на стінах бічні світильники з кольоровими лампами, можна створити дивовижну і неповторну гру світла.

Але варто зауважити, що блиск може й стомлювати. Тому варто передбачити можливість злегка притіняти вікна шторами та зменшувати яскравість світильників.

Глянцеві чи матові – що вибрати

Якщо ви захоплюєтеся фен-шуєм, то варто прислухатися до думки фахівців цієї течії: глянсові моделі гарні у вітальні та кухні. А ось у спальні їх встановлювати не рекомендується, вони спричиняють відчуття тривоги. Втім, і здоровий глузд підказує, що спальня має бути місцем спокою.

Тому ми радимо встановлювати в спальню матові моделі, за винятком естетичних міркувань, для кращого шумопоглинання. І якщо у вас нагорі часто збираються молодіжні компанії, і включають музику з децибелами на рівні літака, що злітає, то будь-яка натяжна стеля захистить вас, принаймні, частково.

Глянцеві моделі трохи дорожчі за матові, але тим не менш, це одні з найдешевших видів натяжних стель. До того ж, вони дуже довговічні. Це обробка про яку кажуть: швидше набридне, ніж зноситься.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *