Поради: як правильно доглядати меблі

Коли ми думаємо, як найкраще розташувати меблі в будинку, зазвичай не надаємо значення тому, як зберегти їх. Головним завданням для нас є те, чи це буде красиво. Але є деякі правила, яких рекомендується дотримуватись при обкладанні меблями своєї квартири.

Поряд з батареями меблі ставити не варто, тому що гаряче повітря їм шкодить. Під дією прямих променів Сонця псується фарба, тому меблі потрібно оберігати від них. Якщо все-таки потрібно переставити стіл або шафу на сонячне місце, то іноді обробляйте їх яким-небудь освіжувачем меблів для утворення на поверхні захисної плівки.

Стіл-книжка з полірованою поверхнею дуже добре виглядає, її навіть не хочеться накривати скатертиною. Але в такому випадку необхідно дбайливо ставитися до його поверхні, адже необережно поставлений на стіл гарячий посуд або праска, крапелька спирту можуть зіпсувати дзеркальну поверхню столу. Покриті лаком меблі, а також відполіровані, не терплять прибирання вологою ганчіркою. Такі меблі слід протирати не вологою ганчіркою, яку іноді обтрушують.

Якщо все-таки поверхня забруднилася, використовуйте для протирання меблів спеціальні засоби для полірованих меблів. Ці засоби добре видаляють плями. Після їхнього застосування на поверхні утворюється менше пилу.

Для меблів шкідлива і висока вологість і підвищена сухість повітря, а також промені Сонця. У приміщенні з підвищеною вологістю на меблі можуть з’явитися плями, їхня поверхня стане тьмяною. Якщо в приміщенні занадто сухе повітря, на дерев’яних меблях з’являються тріщини.

Щоб меблі були в хорошому стані, необхідно щодня протирати їх від пилу. Для цього застосовують спеціальні миючі засоби, які запобігають електризації, з-за якої до полірованих меблів притягуються частинки пилу. Існують також спеціальні серветки, які пов’язують пил. Але ця серветка зіпсується, якщо її намочити.

Склад сучасних рідин для очищення меблів дуже складний. У них входять різні олії, також додають розчини та воскові суміші, які залишаються на меблях тонким шаром і захищають її від пошкоджень та старіння.

М’які меблі необхідно постійно очищати за допомогою пилососа, проте від бруду та плям це не врятує. Плями ж виводяться різними препаратами. М’які меблі також краще іноді обробляти серветкою, яку перед цим необхідно змочити розчином води з оцтом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *