Характеристики будинків із цегли

Цегла дозволяє втілити безліч дизайнерських ідей, такий матеріал популярний, система його виробництва налагоджена. Матеріал завжди залишиться популярним, оскільки гарантує престиж власників цегляних будинків. У той же час цегла має певні недоліки.

Ціна цегляного будинку залежить від складності укладання, будівельний процес зазвичай зупиняють під час злив. В результаті ціна будинку лише зростає.

Недоліки цегли

Висока ціна, складність укладання – основні мінуси цегли, яку не можна використовувати в холодну пору року, при зливі. При цьому будинок з цегли добре тримає тепло, особливо при потовщенні стін. Якщо ж обійти цей факт, то доведеться використовувати якісний утеплювач, що лише здорожчить вартість будинку.

Технологія будівництва з цегли

Товщина конструкції дорівнює як цілій цеглині, так і її половині. 120 мм у товщину стіну називають “кладкою в півцегли”, а 250 мм – “в цеглу”. У зимовий час цеглу укладають на розчин, що містить морозостійкі хімічні компоненти. Під час замішування розчину враховують марку цементу.

Розчин можна готувати ручним способом, у бетонозмішувачі. Цегла укладається рядами, із заповненням вертикальних кладочних швів. Дотримується товщина розчину у горизонтальному (10 – 15 мм), вертикальному (8 – 15 мм) швах. Розчин замішують з урахуванням того, що з часом він втратить в’язкість, засохне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *