Проектування електричних мереж

Підготовка починається з урахування технічних особливостей проекту, а також усіх побажань та рекомендацій замовника. У рамках проекту підключення електричної мережі обов’язково готуються нормативні документи у відповідності до вимог сучасного законодавства.

Спеціалісти з легкістю пропрацюють схему підключення електричної мережі незалежно від типу об’єкта та його функціонального призначення. Створення індивідуальних мереж базується як на нормативних правилах, що діють на території країни, так і на останніх змін цих документів. Проект обов’язково будується з урахуванням останніх технічних даних щодо кабельних ліній чи встановлення автотрансформаторів. У Вашому проекті будуть враховані вартісні показники робіт, що базуються на сучасних підходах до формування тарифів.

Відділ проектування електричних мереж у спеціалізованих компаніях накопичив уже значний практичний досвід у сфері створення та подальшої реалізації проектів підведення електропостачання до будь-якого житлового чи промислового об’єкта. Такі фахівці готові запропонувати Вам як індивідуальні, так і комплексні проекти створення схем електропостачання та автоматизації.

У них Ви зможете замовити такі проекти:

– розподільної мережі з робочою напругою до 1 кВ;
– розподільну схему з робочою трансформаторною підстанцією для напруги, що перевищує 1 кВ;
– проект комплексного освітлення об’єкта;
– підготувати схему зовнішнього освітлення або виключно внутрішнього;
– весь комплекс заходів щодо забезпечення безперебійного живлення об’єкта.

У процесі підготовки та реалізації робіт буде проведено оцінку потреб майбутньої електромережі та необхідного навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *