Вибираємо касовий бокс: поради

Ні для кого не секрет, що правильно підібране торгове обладнання є запорукою успішних продажів. На красивих і зручних вітринах товар виглядає набагато краще, і у відвідувача магазину бажання купувати з’являється само собою.

Важливо правильно підібрати полки:

– якщо продаєте взуття, іграшки, спортивні товари або книги;
– вміло вибрати стелажі для одягу і подіуми для манекенів, якщо пропонуєте текстильну продукцію та аксесуари.

Але при цьому варто запам’ятати, що головною родзинкою магазину безсумнівно є касовий бокс. У цій статті поділимося з Вами інструкцією, як купити торгове обладнання, щоб товар продавався активніше.

Касовий бокс – це головне місце магазину. Тут відбувається найважливіше: оплата покупки. Тому умови для цієї дії повинні бути максимально комфортними. Потрібно продумати всі можливі ситуації: від швидкого розрахунку до утворення черги, від покупця з безліччю товарів до покупця з одним продуктом.

Чотири умови, які стануть в нагоді при покупці касових боксів

Розмір. Цей параметр розраховується відповідно до розмірів приміщення і специфіки магазину. Якщо у Вас невеликий бутік – найкраще придбати компактний касовий бокс. Але якщо магазин великий – потрібно вибирати торгове обладнання для каси з великою стільницею або стрічкою для покупок. Якщо Ви продаєте великогабаритний товар, тоді розміри касових боксів повинні бути відповідними.

Додаткові полиці. Ні для кого не секрет, що значну частину прибутку приносить товар з касових боксів. І так, це працює не тільки з супермаркетами. Розмістіть на полицях акційний або новий товар. Якщо буде черга – клієнт весь час буде дивитися на нього і в підсумку – купить. Можливий і інший психологічний ефект: підігрітий зробленими покупками, людина продовжить купувати навіть те, що їй насправді і не потрібно.

Якщо Ви працюєте з магазином іграшок, то стелаж поруч або вбудований в касовий бокс буде провокувати дітей звертати увагу на виставлену там продукцію. І батьки змушені будуть купити вподобану річ. Може, не дуже чесно, зате – дієво. І в результаті всі задоволені.

Вага і міцність. Деякі магазини мають властивість часто переміщатися. Тому власники воліють замовити касовий бокс з більш легких металів. Наша вам порада: на цьому краще не економити. Пам’ятайте, що саме касова стільниця відчуває максимальні навантаження як від товару, так і кількості людей, які з нею контактують. Найкраще купити касовий бокс з надійних матеріалів. Нехай при транспортуванні він буде важчим інших аналогів, зате прослужить тривалий термін вірою і правдою.

Колір. Важливо, щоб касовий бокс не вибивався із загальної гами магазину. Ідеально, якщо він буде відповідати корпоративному відтінку. Або ж, якщо у Вас немає строгого дизайну, найкраще підійдуть зелені та жовті тони. Саме ці кольори стимулюють до покупок. Червоних стелажів рекомендують уникати, тому що вони можуть підсвідомо дратувати покупця. Однак є маса дизайнерських рішень, які з упевненістю це спростовують.

Як ви вже зрозуміли, від касових боксів залежить успіх магазину. Тому варто купити торгове обладнання, яке дійсно буде продавати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *