Чохли для меблів: радимо як обрати

Оригінальні чохли для меблів були дуже поширені до революції в багатьох будинках, і зараз повертаються в наші оселі – тканини для чохлів на м’які меблі можуть бути будь-якої щільності і забарвлення, що дозволяє освіжити інтер’єр і надати йому цікавий вид.

Застосовувати чохли можна для диванів, крісел і навіть стільців, причому, якщо вони були куплені в різний час, єдиний візерунок тканини дозволить об’єднати їх в загальний гарнітур. Типова тканина для чохлів на м’які меблі – обивочна, велюр або жаккард, але можна пофантазувати і взяти будь-яку щільну матерію. Вона повинна легко пратися, але не м’ятися, адже постійно гладити величезний чохол незручно. Для котів, що люблять поточити кігті на оббивці, можна під чохол підкладати шар поролону, який не дозволить звірові зіпсувати самі меблі.

Є у чохлів і мінуси. Готова продукція може не підійти за розміром, а шити на замовлення – нерідко дорожче, ніж купити нові меблі. Зробити чохли самостійно так само складно, як одяг, для цього потрібні вміння і техніка. Нарешті, в маленькій кімнаті “одягнені” меблі можуть виглядати громіздко, особливо стільці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *