Козетка, кушетка, банкетка – родичі дивана

Диван універсальний для будинків і квартир, проте у нього існує велика “сім’я”. Ці меблі — кушетки, банкетки, козетки і багато інших, мають свої відмінності і плюси.

Декоративні елементи інтер’єра з будинків знаті відрізняються більшою компактністю і витонченістю. Звичайно, в тісній квартирці немає сенсу забивати площу зайвими речами, але господарі власних будинків можуть поекспериментувати і прикрасити вітальню або прийомну цікавими небанальними предметами обстановки.

Кушеткою називають м’яку лавку з м’яким же узголів’ям. На ній можна лежати або комфортно напівлежати після обіду з книгою. На відміну від неї, козетка призначена для сидіння, причому розрахована на двох співрозмовників, для цього на різних кінцях робляться дві спинки.

Банкетка являє собою м’яку лаву без спинки, іноді з підлокітниками. Дизайн банкетки нагадує отоманку – низький диван з подушками і валиками, але остання зазвичай ширше і нижче.

Такі види меблів – кушетки і банкетки зараз стали рідкісні, але мода на вишуканість повертається після довгих років забуття, і з нею повертаються ці незаслужено забуті предмети інтер’єру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *