Які меблі ставити біля вікна: поради

Питання як розподілити меблі навколо вікна в кімнаті хвилює кожного, хто планує дизайн квартири або хоче зробити перестановку меблів. Багато що в цьому питанні залежить від розташування батарей і інших опалювальних елементів, і якщо у власному будинку буває можливість сконструювати їх по-особливому, то в квартирах майже завжди радіатори знаходяться під вікном.

У разі якщо батареї з-під підвіконня ніяк не прибрати, не треба ставити багато меблів навколо вікна в кімнаті – шафи і масивні полки перекриють потоки тепла; ліжко біля радіатора теж мало кому сподобається. Найкраще буде або залишити доступ до вікна вільним, або поставити під ним стіл, в кімнаті – робочий, в кухні – також робочу поверхню або столик для їжі.

Якщо ж під вікном немає радіатора – можна дати волю фантазії і ставити там абсолютно все – ліжко, столики, диван, раковину, ванну, та хоч легкі поперечні полички. Головне, щоб вікно щільно закривалася і в холод захищало від протягів. Треба зауважити, що не всім буде до душі спати під вікном: дощ барабанить в скло, а влітку, коли вікна на ніч розкриті, може протягати; в дитячій ліжко краще відсунути від вікна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *