АБС-пластик – хороше рішення для дому та сім’ї

Сучасні успіхи хімічної промисловості подарували нам новий, чудовий АБС пластик – властивості матеріалу дійсно вражають.

По-перше, він не шкідливий настільки, що застосовується для дитячих іграшок. Меблі з такого екологічно безпечного матеріалу можна спокійно ставити в квартирі, з нього робляться, наприклад, екологічно чисті кухонні стільці.

По-друге, характерна для АБС-пластика властивість матеріалу – ударостійкість. Завдяки здатності витримувати навантаження він використовується навіть для деталей автомобілів, спортивного інвентарю.

Він стійкий до вологості і побутових миючих засобів, що знову-таки практично для будинку. Сировиною для виготовлення служить звичайна нафта – з цим пов’язана доступність і низька ціна виробів.

Слід згадати і про мінуси АБС-пластика. Він чутливий до ультрафіолету, тому експлуатація на прямому світлі призведе до швидкого зносу виробу. Потім, цей пластик не переносить сильного нагріву – наприклад, в мікрохвильовці, тому не застосовується для посуду.

Звичайно, на ринках можуть продаватися під виглядом АБС інші види пластика, тому, щоб уникнути підробок пластикових меблів, звертайтеся тільки до надійних і сумлінних реалізаторів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *