Облаштування заскленого балкона

Після скління і утеплення підлоги і стін балкон або лоджія перетворюються фактично в додаткову кімнату, тому так важливий дизайн заскленого балкона в квартирі. Розбіг фантазії при створенні інтер’єру обмежують тільки площа і кошти.

Активним людям підійде сміливий варіант з міні-спортзалом. При заняттях спортом важливим є доступ кисню, і на балконі його забезпечити найлегше. Бігова доріжка, перекладина для підтягувань, шведська стінка – це мінімум; якщо площа дозволяє, можна додавати інші тренажери.

Ще одним варіантом дизайну заскленого балкона буде оранжерея або цілий зимовий сад. Рослинам потрібне світло, і балкон є оптимальним місцем для квітів і навіть власних фруктів.

Творчі та ділові люди можуть організувати в лоджії кабінет або майстерню. З компактністю сучасної техніки це нескладно – столик для ноутбука навіть у вузький балкон поміститься без проблем.

Нарешті, для дитини на балконі можна створити ігрову зону, наприклад, з модульними м’якими меблями, але слід передбачити на вікнах ручки зі спеціальним захистом від відкривання дитиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *