За і проти плетених меблів: поради

Меблі з переплетених прутів в наші будинки почала входити порівняно недавно. Чому так, які плюси мають плетені меблі для дому та які недоліки?

Спочатку люди робили меблі з місцевих матеріалів: слов’яни – брали дерево і лозу, а, наприклад, в’єтнамці – ротанг, довгу гнучку рослину. Зараз можна використовувати будь-який матеріал світу, і упор робиться на красу та зручність.

Плетені меблі красиві – ажурні, дуже легкі, зроблені з екологічних натуральних матеріалів або практичних синтетичних волокон, причому вручну, що особливо престижно. Саме за легкість і дизайн плетені меблі так люблять в кафе, на дачах, де їх треба постійно розставляти, а потім – прибирати в приміщення.

Мінус плетених меблів для дому – це складний догляд. У переплетеннях прутів швидко збирається бруд, який важко видалити. Обробляти натуральні прути миючими засобами не можна, а штучні можна, але їхня екологічність сумнівна. Далі, штучні прути в квартирі, незважаючи на ціну, можуть виглядати “дешево” і нагадувати вуличні столики — асоціація, яка не всім приємна.

Наші експерти рекомендують в постійне житло краще поставити класичні меблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *