Як купити меблі для веб-студії: поради

Розробка сайтів, створення програм і додатків, одним словом IT-сфера – це найперспективніша з точки зору прибутку і можливостей галузь в Україні. Тож не дивно, що з кожним роком в країні з’являється все більше і більше веб-студій.

Склався стереотип, ніби айтішники та веб-дизайнери працюють в постійному творчому безладі, навколо них креатив буквально б’є рікою. І це дійсно так: веб-студії найчастіше оформляються оригінально, зухвало і нетрадиційно. Адже головне – створити умови, які будуть тільки сприяти творчому мисленню і плідному генеруванню ідей.

Проте, комплект меблів для веб-студії досить стандартний. Які саме меблі купити спробуємо підказати вам в статті.

Комп’ютерний стіл. Це найголовніше, що повинно бути в веб-студії. Адже всі співробітники працюють з комп’ютером, а то і не з одним. Тому їхнє робоче місце повинно бути максимально оптимізовано. Надбудови для дисків, мікросхем, блоків живлення допоможуть звільнити стільницю. А висувна полиця для клавіатури дозволить тримати руки за роботою правильно без шкоди поставі. Крім того, величезною популярністю користуються столи з регульованою висотою. За ними можна працювати стоячи, збиратися навколо і обговорювати проект.

Офісний стілець. Банальність, але все ж офісне крісло не менш важливо, ніж офісний стіл. Воно повинно бути зручним і ергономічним. Бажано, перш ніж купити офісне крісло, порадитися з людиною, для якої воно підбирається.

Шафа для документів. Купити шафу для документів в веб-студію, це скоріше формальність. Зазвичай вся документація в таких фірмах електронна і потреби для архіву немає. Однак шафа швидше стане в нагоді в якості родзинки приміщення. Найчастіше айтішники вибирають офісну шафу відкритого типу, для декору. На полиці ставлять всякі оригінальні штучки, книги, складають журнали, грамоти, кубки та вивішують медалі.

Офісна шафа для одягу. Верхній одяг потрібно ховати з очей геть. Навіть в приміщенні, де ніхто не відриває погляд від екрану.

Зазвичай для веб-студій купують дивани та крісла – для зони відпочинку. Не менш уваги приділяють тому, яку офісну кухню купити. Вона повинна бути практичною, компактною, але головне – стильною.

Окремо підходять до оформлення переговорної. Тут теж ставлять м’які меблі, а також столи та офісні тумби, на яких можна розмістити проектор.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *