Телевізор як центр композиції кімнати

Сучасне рішення інтер’єру з телевізором залежить від ролі цієї техніки: чи буде він працювати довго в “фоновому” режимі, або зрідка – для перегляду улюбленої кінокартини чи спортивного матчу. Ще потрібно врахувати розміри телевізора і, звичайно, загальний стиль і призначення кімнати – вітальня, кухня, дитяча або інше.

Весь ланцюжок рішень інтер’єру з телевізором починається з відповіді на запитання – поставити його на виду або вбудувати? У першому випадку він буде центром композиції кімнати, що диктує розстановку диванів і крісел. При другому варіанті телевізор ховається за розсувною або поворотною панеллю, за дверцятами, а кімната планується без його виду, але так, щоб навпроти екрану можна було поставити меблі. Правда, для техніки цей варіант не найкращий – будь-якому телевізору потрібна вентиляція, і таке оформлення підійде, якщо Ви не плануєте часто дивитися його, або на кухні.

Відкрито розташований телевізор може стояти на спеціальній тумбочці або кріпитися на стіну. Врахуйте, що настінний варіант не заощадить місця, якщо до телевізора додається відеоплеєр, додаткова акустика, приставка, набір компакт-дисків та інше. Ці додаткові речі зручно розставити і зберігати поруч з телевізором в спеціальній підставці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *