Сучасний дизайн: шик і краса стилю модерн

Дивовижний, оригінальний, чудовий… Модерн народився на зламі епох, у кінці XIX століття. Зараз, коли світ знову змінюється, знову стало затребуваним і оформлення кімнати в стилі модерн – адже головний його девіз – унікальність, так співзвучний сучасному прагненню до індивідуальності.

У минулому модернова обстановка була привілеєм багатіїв, які замовляли дизайн у іменитих художників, але тепер, завдяки досягненням промисловості, оформити кімнати в стилі модерн можна навіть в рамках економного бюджету.

Отже, основна візуальна відмінність – плавні, вигнуті лінії, мінімум прямих кутів, особливо в меблів. Столи, стільці, декор шаф і полиць повинні бути:

– кумедним;
– нестандартним;
– асиметричним.

Далі, необхідні візерунки, що повторюють природу, особливо рослинні мотиви. Їх можна використовувати в малюнках шпалер, підлогового покриття, плитки. Слідкуйте, щоб тони були стриманими, природними – коричневий, оливковий, пастельна палітра.

Використовуйте матеріали з природи – камінь, дерево, скло. А в кінці доповніть інтер’єр оригінальними лампами і статуетками для створення атмосфери вишуканості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *