Стільці офісні і звичайні: що взяти в будинок

Сучасні технології змінили стільці до невпізнання: в них з’явилися регулювання висоти, кута спинки і навіть підлокітників. Такі стільці і крісла прийнято називати офісними, оскільки використовуються вони частіше при тривалій сидячій роботі. Багато покупців коливаються – чи варто взяти офісний стілець для будинку або краще віддати перевагу класичному дерев’яному варіанту?

З урахуванням користі для організму одноголосної відповіді не існує. З одного боку, регулювання дозволяють підігнати стілець індивідуально під зріст, підтримувати спину. З іншого боку, коліщатка і крутіння навколо своєї осі можуть спровокувати розтягування через незручні або різкі рухи, тому брати для школярів офісні крісла часто не радять.

В результаті – рішення чи брати офісні стільці в будинок залежить тільки від особистої зручності і загального стилю житла. Якщо у Вас є робочий куточок або цілий окремий кабінет в будинку – напевно є і типове офісне крісло, що полегшує багатогодинне сидіння за комп’ютером. У вітальню або спальню краще взяти традиційне м’яке крісло, а дерев’яні стільці зараз використовуються в основному в кухнях та їдальнях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *