Дзеркало як частина інтер’єру

За старих часів дзеркала були рідкісною і дорогою річчю. Зараз прогрес зробив крок вперед, і кожен може знайти застосування дзеркал в інтер’єрі свого житла або офісу. Поговоримо про деякі прийоми оформлення.

Традиційно дзеркало вішають у ванній і передпокої; також воно є неодмінною частиною туалетного столика в спальні і прикрашає собою дверцята шафи зсередини або ззовні. Однак потенціал дзеркала як дизайнерського рішення величезний, адже воно відображає падаюче світло, а значить, візуально розширює простір, і дзеркальними поверхнями можна декорувати стіни кімнат.

Як застосувати дзеркало в інтер’єрі кімнати: поради

Якщо загальний дизайн лаконічний, можна розвісити дзеркала геометричної форми, або зробити дзеркальну поверхню роздробленою на невеликі фрагменти, як мозаїка. У романтичному стилі можна поекспериментувати з формою, благо, зараз можна замовити в майстерні будь-який, або самостійно нанести на поверхню, малюнок.

А ось чого робити не слід – так це розміщувати одне дзеркало навпроти іншого, це загрожує психологічним дискомфортом. Краще розмістіть дзеркало біля горщиків з квітами – їх відразу стане неначе більше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *