Романтична обстановка в спальні

Спальня є самим затишним місцем в квартирі для будь-якої людини, але особливе значення вона набуває, коли стає спальнею для двох. У цьому випадку так хочеться внести в обстановку романтичні ноти! Створити дизайн романтичної спальні не так вже й складно, головне – зробити це з любов’ю, пише RealEstateNews. Оскільки романтичний напрям в мистецтві з’явилося в кінці XVIII століття, до цього дня подібна обстановка кімнат пов’язана з інтер’єрами європейської знаті, будуарами імператриць.

Що потрібно для створення романтичного стилю

Колір. М’які, пастельні, світлі тони – бежевий, палевий, колір слонової кістки. Романтика асоціюється з ніжністю, тому контрастні різкі поєднання виключаються. Втім, є й інший варіант, більш пристрасний: оформити спальню в червоних тонах. Тільки врахуйте, що для сну не підходить яскрава палітра. Глибокий бордовий, насичений вишневий, винний кольори створять чуттєву атмосферу.

Матеріал. Спальня – царство текстилю, і це є особливо актуальним в романтичному стилі. Драпірування і балдахіни повертаються в наші будинки, і навіть стіни можна замість звичайних шпалер обтягнути тканиною. Врахуйте, що балдахін на рамі з чотирма стійками не впишеться в маленьку кімнату. В цьому випадку його можна закріпити над узголів’ям – це виглядає казково і витончено.

Форма. Сучасні напрямки дизайну романтичних спалень не визнають гострих кутів і прямих ліній. Узголів’я, прикрашене завитками, гнуті ніжки, приліжкові тумбочки і шафи з орнаментами – все це створює атмосферу чуттєвості. Якщо Ви категорично не переносите завитки, можна придбати ліжко з м’яким узголів’ям і м’якими краями. Головне – уникати голих гострих кутів.

Ліжко є композиційним і смисловим центром спальні, на нього в першу чергу падає погляд людини, яка заходить в приміщення, тому головні зусилля треба докласти саме для її декору. Решта меблів повинні просто гармоніювати з ліжком за кольором і стилем. Як правило, це приліжкові тумбочки, шафа, туалетний столик. Романтичною ідеєю буде встановити в спальні камін, навіть електричний.

Категорично не рекомендується ставити в спальні телевізор і різну “розумну” техніку. По-перше, вона не узгоджується з романтичним інтер’єром, а по-друге, психологи рекомендують технічні пристосування вимикати за годину до сну. Все це налаштує Вас і Вашу половинку на ніжний і душевний лад.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *