Вибір меблів за віком: поради

Звичайно, нам всім хочеться, щоб меблі, які ми використовуємо, були максимальними зручними і комфортними. Але обставини часом складаються по-різному, і доросла людина може собі дозволити деякий час без особливих наслідків обходитися меблями, що цілком відповідає його розумінню зручності. Але, якщо ми говоримо про дітей, вибирати меблі для них необхідно якомога ретельніше і серйозно.

Кістки дитини надзвичайно гнучкі і податливі, це стосується в тому числі і хребта. І незручна, жорстка, нерівна і так далі меблева продукція вкрай негативно згодом може позначитися на дитячій поставі.

Для зовсім маленьких крихіток виробляють спеціальні меблі. Вони мають спеціальні конструктивні особливості та конфігурації, завдяки яким малюк не відчує ніяких незручностей, розвиваючись правильно і гармонійно.

А ось тим, хто встиг злегка підрости, меблі для самих маленьких дітей вже не підійдуть. Дітям старшого віку слід потихеньку звикати до “дорослих” меблів. Але в цьому випадку питання зручності не може бути вторинним, адже “на кону” стоїть правильна постава і статура дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *