Функціональні різновиди меблевих полиць

Незважаючи на все багатство і невгамовну фантазію дизайнерів, ще нікому не вдалося обійтися в інтер’єрі без полиць, адже сучасній людині потрібно безліч речей, і їх треба кудись класти. Залежно від функцій предметів, що зберігаються, види меблевих полиць можуть дуже сильно відрізнятися, і правильний підбір допоможе зберегти речі і нерви господаря.

Всі полки поділяються на відкриті – без дверцят, і закриті. Відкритий варіант вабить меншою вартістю і зручністю – не треба кожного разу витрачати час на відкривання і закривання дверцят. Однак якщо Ви плануєте зберігати предмети, якими рідко користуєтеся або щось дрібне, краще взяти меблі з закритими полицями. Якщо мова йде про сувеніри, нагороди або декоративні елементи на зразок ваз і статуеток, їх можна помістити в скляні шафки.

Дуже сильно вид меблевої полиці залежить від планованого навантаження. Легка консольна полиця, яка не має стінок, виглядає витончено, але для квартири, де постійно живе кілька людей, дизайнери радять брати міцні і практичні конструкції, наприклад, навісні шафи, які витримають позапланове навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *