Меблі за типами особистості: поради як вибрати

Оскільки кожна людина має свій характер, обстановка мрії у всіх буде відрізнятися. Як саме пов’язані дизайн і тип особистості, і що треба враховувати при виборі домашніх меблів?

Психологія визнає два основних типи особистості – інтроверти і екстраверти. Перші зосереджені на внутрішньому світі, заглиблені в себе, другі звернені до зовнішнього світу і люблять спілкування.

Яскраво виражений екстраверт – людина, у якої часто бувають гості, яка ніколи не відзначає свята на самоті і тиші. У квартиру їй потрібні столи на велику компанію, відповідна кількість стільців, але при цьому потрібно залишити вільний простір, простір для руху. Чисті яскраві кольори в інтер’єрі додадуть бадьорості і кипучої енергії.

У інтровертів взаємозв’язок між дизайном і типом особистості проявляється інакше. Такі люди часто люблять читати, багато дивляться фільми, влаштувавшись на м’якому дивані або неосяжному кріслі. Книжкові полиці, шафи з безліччю зручних полиць, затишні меблі, м’які тони, які не відволікають від роздумів – ось та обстановка, яка припаде до душі стриманому інтроверту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *