Затишні дрібниці. Обставляємо спинку ліжка

Затишок надзвичайно важливий в атмосфері будинку, особливо в такій кімнаті, як спальня. Створити його зовсім не складно, головне тут – зручні дрібниці, нотки комфорту. Отже, як затишно обставити спальню з мінімумом витрат?

Недооцінене місце в обстановці спальні – це спинка ліжка. Зазвичай біля неї нічого не ставиться, а даремно. Тумбочка досить мала, подивіться – що з речей накопичується тут в найбільшій кількості?

Можливо, Ви любите читати, і на тумбочці ночує кілька книг. Поставте у підніжжя книжкову міні-поличку або журнальний столик. Крім того, маленький стіл або вузьку тумбочку можна уставити пам’ятними сувенірами з поїздок, вазами для квітів.

Розмірковуючи, як затишніше обставити спальню і оформити спинку ліжка, зверніть увагу на домашні квіти. Якщо освітлення дозволяє – поставте кілька високих рослин, вони порадують око і принесуть користь.

Нарешті, якщо практичність для Вас на першому місці – спробуйте встановити пересувний столик. Це дерев’яна рамка, яка зсувається до ніг на ніч, але в будь-який момент її можна наблизити і поставити на неї ноутбук, або навіть легку їжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *