Настінні вішалки в передпокій: які вибрати

Необхідна деталь будь-якого житла – компактна вішалка в передпокій для легких курток і шапок. Підбір зручної і місткої вішалки особливо важливий людям, які ще не обзавелися шафою, або тим, чия площа предпокою не дозволяє її поставити.

Часто покупців приваблює оригінальність. Форма у вигляді дерев’яних сучків, забавних звіряток і так далі цікава, але якщо Ви збираєтеся дійсно вішати одяг, а не милуватися, візьміть вішалку з традиційною формою гачків – подвійні, з закругленими кінцями, вони не зашкодять одягу.

Найбільш компактною вішалкою в передпокій є модель з декількома рядами гачків, розташованих у шаховому порядку. Навіть якщо до Вас нагряне багато гостей – всім буде куди повісити одяг.

Хороший варіант – вішалка, набрана з дощок. Вона має не тільки довжину, але і площа, через яку розподіляється тиск ваги речей. Така вішалка не впаде навіть від сильного навантаження.

Класична зручна вішалка здається багатьом нудною. Однак творчу людину це тільки надихне – можна прикрасити її строгий дизайн декоративними елементами власного виготовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *